Školení

Naučte se car detailing od profesionálů

Toužíte ovládnout car detailing? Přejete si rozšířit své dovednosti? Chcete svým klientům poskytovat profesionální služby? Přijďte na školení car detailingu.

Naučíte se ty nejlepší triky od opravdového profesionála, který vše vybudoval od základu a dnes se řadí mezi špičku v oboru. Celodenní kurz car detailingu je zaměřen na teorii i praxi. Školení probíhá ve FOX DETAILING GARAGE (Blansko – Lhota), která je bez nadsázky nejmodernější detailingovou garáží ve střední Evropě. Car detailing školíme profesionálně, srozumitelně a zábavně. A po celý den máme pro vás bohaté a chutné občerstvení. Jednoduše školení car detailingu bude pro vás zážitkem po všech stránkách.

Co se v kurzu naučíte?

Školení car detailingu je vhodné pro začínající detailery, kteří chtějí poznat techniky a triky zkušeného detailera. Během kurzu se zaměříme na všechny části detailingu. Představíme osvědčené přípravky autokosmetiky a naučíme vás správné techniky a pracovní postupy. Naučíte se důkladné ruční mytí aut včetně mytí motorového prostoru. Osvojíte si precizní voskování a leštění laku auta s excelentními výsledky a představíme vám aplikace keramické ochrany laku. 

Dále se naučíte čištění interiéru auta, tepování autosedaček a koberečků a ošetření různých druhů povrchů. Zároveň vám poradíme s nákupem vhodného vybavení a autokosmetiky. Závěrem kurzu se zaměříme na prezentace na sociálních sítí. Protože správná propagace vaší perfektně odvedené práce vám přivede nové klienty.

Získáte profesní certifikát a produktové vzorky

Závěrem kurzu získáte certifikát o absolvování školení car detailingu. Profesní certifikát car detailingu vám pomůže získat vyšší profesní kredit a nové klienty. Jednoduše investujete do svého podnikání. Zároveň od nás získáte vzorky chemie pro car detailing, se kterými v naší garáži pracujeme.

Co vás naučíme?

Kolik školení stojí?

12 000 Kč

Individuální školení

8 000 Kč/osoba

Skupinové školení

Pořádáme individuální i cenově zvýhodněná skupinová školení pro celý váš tým. Školení pořádáme pro malé týmy do 8 osob. Díky malé skupině se vám budeme naplno věnovat. Vše si vyzkoušíte a osvojíte si používané techniky.

Rezervujte si termín školení

Zavolejte nám a domluvte si termín školení car detailingu.

 

Rozšiřte si znalosti a dovednosti v car detailingu. Investujte do svého podnikání. Přihlašte se na odborné školení od profesionálů. Zavolejte nám a domluvte si termín školení car detailingu.

 

FOX DETAILING GARAGE – školení car detailingu v Jihomoravském kraji.

Jak to na školení vypadá?