Renovace a ochranu laku karoserie

Profesionální renovace laku

Trápí Vás zašlý a potemnělý lak Vašeho automobilu? Máte poškozený lak karoserie od myčky nebo kamínků? U nás jste správně! Vrátíme Vašemu automobilu zářivý lesk.

Specializujeme se na profesionální renovace laku osobních automobilů a motocyklů. Provádíme strojní leštění laku karoserie, které z laku odstraní mělké škrábance a vrátí vozidlu hluboký lesk. Na závěr aplikujeme ochranu laku podle vašeho výběru.

Získáte:

od 7 500 Kč

Cena profesionální renovace laku karoserie začíná od 7 500 Kč.

Voskování karoserie

Voskování a leštění karoserie jsme oproti konkurenci povznesli na vyšší úroveň. Poskytujeme Vám precizní a nejkvalitnější ruční voskování karoserie v Jihomoravském kraji. Voskování chrání lak automobilu před nepříznivými vlivy počasí, zamezuje ulpívání nečistot a usnadňuje mytí vozidla. K voskování vozidel využíváme nejlepší syntetické vosky pro ruční voskování, které vynikají dlouhodobou ochranou laku. Na závěr vosk precizně vyleštíme a Vašemu vozidlu dodáme extrémní lesk.

Získáte:

od 5 000 Kč

Cena ručního voskování a leštění karoserie začíná od 5 000 Kč

Rezervujte si termín

Zavolejte nám nebo napište přes kontaktní formulář. Vašemu autu věnujeme exkluzivní péči.

Využijte profesionální renovace laku, voskování a leštění karoserie, čištění interiéru, nebo přípravu vozidla na prodej od FOX DETALING GARAGE. Car detailing Vám poskytujeme ve městě Blansko v části Dolní Lhota. Rezervujte si termín a přijeďte za námi do moderního detailingového studia. Po domluvě pro Váš automobil rádi přijedeme. 

FOX DETAILING GARAGE – nejkvalitnější car detailing v Jihomoravském kraji. 

Keramická ochrana všech povrchů

Keramická ochrana neboli automobilový Anti-Age poskytuje víceletou ochranu různých povrchů. Díky tomu bude Váš automobil vypadat dlouhé roky stále jako nový.

Aplikace keramické ochrany skvěle chrání lak karoserie, skla, plasty, disky kol, brzdové třmeny a další povrchy proti vnějším vlivům. Na lak a exteriérové části vozidel má totiž negativní vliv mnoho faktorů. Od počasí a slunečního záření přes nečistoty a chemické prostředky ze silnice až po nečistoty vznikající provozem vozidla – opotřebení brzdových destiček, výfukové zplodiny, ulpívání mastnoty a další faktory.

Keramická ochrana vytvoří na ošetřeném místě ochranný povrch, který vyniká vysoká chemickou odolností, samočisticí schopností a zamezuje hloubkovému ulpívání nečistot. Získáte efektivní ochranu povrchu a mytí vozu bude pro Vás snadnější. Aplikace keramické ochrany zároveň dodá laku karoserie vysoký lesk a hloubku. Jednoduše keramický Anti-Age  zamezí stárnutí vašeho automobilu. To oceníte jak při dlouhodobém provozování, tak i při budoucím prodeji vozidla.

Využíváme produkty nejvyšší kvality, které jsou k dispozici pouze certifikovaným studiím. Na aplikace keramické ochrany totiž máme certifikaci od značky Krytex, která patří mezi nejlepší profesionální keramické ochrany na trhu. 

Získáte:

Ukázky naší práce