Čištění interiéru

Péče o exteriér s precizním čištěním interiéru

Poskytujeme Vám precizní čištění interiérů vozidel. Na rozdíl od konkurence máme zcela odlišný přístup. V čem spočívá? K čištění interiéru se dostáváme až po důkladném čištění exteriéru vašeho vozidla. Nejdříve v několika krocích umyjeme Váš automobil. Péče o exteriér zahrnuje šetrné mytí karoserie vozidla, dekontaminaci laku, čištění mezidveřních prostor a mytí kol. Na závěr celý vůz umyjeme keramickým šamponem, který dodá laku krásný lesk, hladkost a základní formu ochrany díky obsahu oxidu křemičitého SiO2.

Po čištění exteriéru přichází na řadu precizní čištění interiéru auta. Zpravidla provádíme demontáž sedadel a důkladné vysátí interiéru včetně vysátí zavazadlového prostoru a tepování koberečků. Následuje hloubkové čištění sedadel a tepování autosedaček, případně odborné ošetření kožených sedadel. Dále provádíme či oboustranné čištění a mytí oken, hloubkové čištění plastů, impregnace plastových a kožených částí a impregnace dveřních těsnění. Závěrem celý interiér provoníme a automobil připravíme k předání.

Čištění exteriéru:

Čištění interiéru:

od 4 000 Kč

Cena mytí s kompletním čištěním interiéru začíná od 4 000 Kč.

Ukázky naší práce

Rezervujte si termín

Využijte precizní mytí a čištění interiéru aut v Jihomoravském kraji. Kontaktujte nás a rezervujte si termín. 

FOX DETAILING GARAGE máme pro Vás otevřenou ve městě Blansko v části Dolní Lhota. Po domluvě pro Váš vůz rádi přijedeme. Podívejte se také na naše další služby car detailingu, mezi které patří profesionální renovace a ochrana laku, nebo příprava vozidla na prodej.

FOX DETAILING GARAGE –  exkluzivní car detailing v Jihomoravském kraji.