Příprava vozidla na prodej

Připravíme a nafotíme vaše auto na prodej

Přejete si výhodně prodat váš automobil? Nechcete ztrácet čas přípravou vozidla na prodej? Přijeďte do naší detailingové garáže. Automobil vám kompletně připravíme na prodej. Vaše auto bude skvěle vypadat na fotografiích i při osobní prohlídce. 

Provedeme ruční mytí automobilu včetně důkladného čištění motorového prostoru. Postaráme se o precizní vyčištění interiéru vozidla, které zahrnuje demontáž sedadel, důkladné vysávání, hloubkové čištění a oživení plastů, tepování autosedaček a koberečků. Dále čištění mezidveřních prostor a impregnace těsnění. V neposlední řadě provedeme detailní dočištění exteriéru keramickým detailerem, impregnaci pneumatik a leštění oken.

Na závěr provedeme profesionální nafocení auta v naší designové detailingové garáži. Atraktivita inzertních fotografií zvýší zájem o váš inzerát a významně zkrátí dobu prodeje. Z naší zkušenosti zvýší zájem a prodejní cenu až o 20 %.

Přípravou vozidla získáte:

od 4 500 Kč

Cena přípravy na prodej začíná od 4 500 Kč.

Ukázky naší práce

Rezervujte si termín

Využijte naši službu přípravu auta na prodej v Jihomoravském kraji. Kontaktujte nás a rezervujte si termín. 

Prodejte svůj automobil rychleji a za vyšší cenu. Přípravu vozidla na prodej nechte na nás. Automobil důkladně umyjeme, precizně vyčistíme a profesionálně nafotíme. Vaše auto bude před prodejem jako nové. Těšíme se vás v detailingové garáži v obecní části Blansko – Dolní Lhota. Zavolejte nám a rezervujte si termín.

 

FOX DETAILING GARAGE – příprava vozů na prodej v Jihomoravském kraji.